CONTACT incento
Bellen met
035 695 51 11
Maandag t/m vrijdag van 9:00 tot 17:30 uur
Uw vraag stellen via email

Treinen naar de top

 
VORIGE
FOTO
VOLGENDE
FOTO
HIGHLIGHTS » Jungfraujoch
» Pilatus
REISPROGRAMMA5 dagen LAND(EN)Zwitserland
Dag 1
Interlaken
Treinreis in de 2e klas vanaf de Zwitserse grens of vanaf een van de Zwitserse luchthavens naar Interlaken waar u overnacht.
Dag 2
Interlaken - Jungfraujoch - Interlaken
Vandaag gaat u op excursie vanuit Interlaken naar de Jungfraujoch, de Top van Europa. U reist per trein vanaf het station Interlaken-Oost via Lauterbrunnen (overstap) en Wengen naar de Kleine Scheidegg aan de voet van de beroemde Eiger Noordwand. Vanhier brengt het Jungfrauspoor u naar het station Jungfraujoch, met zijn 3454 meter het hoogste treinstation in Europa.
U kunt er onder andere genieten van een spectaculair uitzicht op de Aletsch-gletsjer, de langste gletsjer in de Alpen. Overnachting in Interlaken.
Dag 3
Interlaken - Luzern
Met de Brünig Express reist u comfortabel in de 1e klas vanuit Interlaken naar Luzern waar u overnacht.
Dag 4
Luzern - Alpnachstad - Pilatus - Luzern
De dag begint met een boottocht van Luzern naar Alpnachstad, vervolgens gaat de reis per tandradbaan – de steilste ter wereld - naar de top van de Pilatus op 2132 meter hoogte. Deze tocht per tandradbaan is alleen mogelijk in de periode mei/juni-november; in de wintermaanden reist u per bus van Luzern naar Kriens en vandaar per kabelbaan met panoramisch uitzicht naar de Pilatus waar u voldoende tijd hebt om uitgebreid van het schitterende uitzicht te genieten. Overnachting in Luzern.
Dag 5
Einde reis
Terugreis naar de Zwitserse grens of de luchthaven of, indien gewenst, voortzetting van uw verblijf in Zwitserland.
Prijsoverzicht & reisdata
 
Prijzen 3*** hotels 4**** hotels
2-persoonskamer € 632 € 778
Extra nacht 2-pk v.a. € 85 v.a. € 120
1-persoonskamer € 752 € 872
Extra nacht 1-pk v.a. € 115 v.a. € 145
Prijstabel sluiten 
Reisduur: 5 dagen/4 nachten
Periode: 01 april 2012 t/m 31 maart 2013
Vertrek: dagelijks


Prijzen 3*** hotels 4**** hotels
2-persoonskamer € 632 € 778
Extra nacht 2-pk Interlaken € 85 € 120
Extra nacht 2-pk Luzern € 90 € 128
1-persoonskamer € 752 € 872
Extra nacht 1-pk Interlaken € 115 € 145
Extra 1-pk Luzern € 120 € 150

       
  • Prijzen zijn in euro's en per persoon.    
  • Voor kinderen t/m 15 jaar gelden afwijkende prijzen. Wij informeren u hierover graag.    
  • Reis kan ook op basis van 5*****-sterren hotels, prijs op aanvraag.    
  • Toeslag upgrade 1e klasse aan boord van de Zwitserse treinen € 73,- per persoon.
       
       
Overzicht treinen
Versie 2