Maak kennis met letterlijk en figuurlijke hoogtepunten van Zwitserland tijdens deze 8-daagse treinreis van Luzern via Lugano en St. Moritz naar Zermatt aan de voet van de Matterhorn. Geniet van de spectaculaire reis met de Bernina Express van het Italiaanse Tirano naar het mondaine St. Moritz. Aan boord van de wereldberoemde Glacier Express reist u vervolgens van St. Moritz naar Zermatt. Een aanrader is om de Gotthard Express bij te boeken. U maakt dan eerst een cruise over het Vierwoudenstedenmeer van Luzern naar Fluëlen en stapt dan aan boord van de panorama trein naar Lugano. Ook in Lugano kunt u een boottocht over het gelijknamige meer maken. In St. Moritz en Zermatt zit u hoog in de bergen en kunt u heerlijk wandelen of met een kabelbaan nog verder omhoog.
Reisduur: 8 dagen / 7 nachten
Reisperiode: 1 april t/m 24 oktober 2021
Vertrek: dagelijks
Prijzen 2021 |
3*** hotels |
3*** hotels |
4**** hotels |
4**** hotels 19 april t/m |
4**** hotels |
2-persoonskamer | € 1.498 | € 1.398 | € 1.698 | € 1.598 | € 1.698 |
1-persoonskamer | € 1.698 | € 1.598 | € 1.898 | € 1.898 | € 1.998 |
Prijzen zijn per persoon. Voor kinderen t/m 15 jaar gelden kortingen.
Toeslag upgrade 1e klasse aan boord van de Zwitserse treinen € 160 per persoon.
Lunch aan boord van de Glacier Express € 50,- per persoon.
Toeslag stoelreservering en upgrade naar eerste klasse aan boord van de Panorama Gotthard Express € 55,- per persoon.
Toeslag stoelreservering indien u al eerste klasse reist aan boord van de Panorama Gotthard Express € 25,- per persoon. De Gotthard Express rijdt van dinsdag tot en met zondag van 17 april tot 24 oktober 2021.
Genoemde tarieven zijn onder voorbehoud van beschikbaarheid en tussentijdse koerswijzigingen.
Inbegrepen in de reissom:
Niet inbegrepen in de reissom:
Hierbij geven we u graag een overzicht van de maatregelen die Zwitserland neemt ter voorkoming van de verspreiding van het Corona virus.
Natuurlijk kunt u per auto of vliegtuig naar Zwitserland reizen. Wij adviseren u echter om per ICE International – hogesnelheidstrein - comfortabel en veilig naar Basel te reizen. In Basel stapt u over op de aansluitende trein voor het begin van uw arrangement. Zo arriveert nog dezelfde avond in uw eerste hotel. Op de laatste dag reist u per trein terug naar Basel en aansluitend per ICE International naar Nederland.
Vertrek- en aankomsttijden Heenreis ICE 105 |
Vertrek- en aankomsttijden Terugreis ICE 104 |
||
Amsterdam CS | v. 08.04 uur | Basel | v. 15.12 uur |
Utrecht CS | v. 08.32 uur | Arnhem | a. 20.52 uur |
Arnhem | v. 09.08 uur | Utrecht CS | a. 21.26 uur |
Basel | a. 14.47 uur | Amsterdam CS | a. 21.55 uur |
ICE treintickets
NS Internationaal hanteert variabele tarieven voor de ICE treinreis vanaf Nederland naar Basel. Treintickets kunnen vanaf 3 maanden voor vertrek geboekt worden. Indien gewenst reseveren wij deze tickets voor u. De treintickets worden los geboekt en maken derhalve geen deel uit van uw totale pakketreis waardoor de voorwaarden van het Garantiefonds en het Calamiteitenfonds Reizen op dit ticket niet van toepassing zijn. Neem voor verdere informatie contact op met ons of uw reisbureau.
We werken samen met de volgende hotels :
3* Luzern : Hotel Ibis Styles, Hotel Waldstätterhof, Hotel Drei Könige.
4* Luzern : Hotel Continental Park, Hotel Ameron Flora.
3* Lugano : Hotel Federale, Hotel Delfino, Hotel International au Lac, Hotel Continental Park
4* Lugano : Hotel City, Hotel Dante Center.
3* St Moritz : Hotel Bären, Hotel Hauser, Hotel Soldanella, Hotel Laudinella.
4* St Moritz : Hotel Steffani, Hotel Art Boutique Monopol, Hotel Reine Victoria.
3* Zermatt : Hotel Sarazena, Hotel Excelsior, Hotel Bristol, Hotel Butterfly.
4* Zermatt : Hotel Swiss Alpine, Hotel Allalin, Hotel Simi, Hotel Pollux, Hotel Alpen Resort.
035–6955111
info@incento.nl