Reis mee aan boord van de luxe trein Maharajas' Express en laat u meevoeren door het prachtige India. Laat u betoveren door de Taj Mahal, één van de mooiste monumenten ter wereld, ontdek spectaculair Rajasthan met zijn vele paleizen en forten en maak kennis met de bruisende steden Mumbai (Bombay) en Delhi. Geniet van exotisch India met zijn schitterende natuur en unieke cultuur.
Reisduur: 9 dagen / 8 nachten
Vertrekdata: 11 oktober 2019, 8 november 2019, 6 december 2019
3 januari 2020, 31 januari 2020, 28 februari 2020, 27 maart 2020
Prijzen (per persoon) |
Deluxe |
Junior Suite |
Suite |
Presidential Suite |
2-persoonsaccommodatie |
€ 7.295 |
€ 10.160 |
€ 13.855 |
€ 23.470 |
Toeslag alleengebruik |
€ 5.420 |
€ 9.625 |
€ 13.695 |
€ 23.220 |
Inbegrepen in de reissom:
Niet inbegrepen in de reissom:
De Algemene Voorwaarden (ANVR-Reizigersvoorwaarden plus de aanvullende reisvoorwaarden van Incento) zijn van toepassing.
Op deze reis zijn, in afwijking van de aanvullende reisvoorwaarden de volgende betalings- en annuleringsvoorwaarden van toepassing:
Betalingen
Annuleringskosten
Ingeval de boeking wordt geannuleerd, zijn de volgende annuleringskosten verschuldigd:
Taj Mahal Palace & Towers Mumbai
Dit wereldberoemde hotel ligt aan het water tegenover de Gateway of India op 2 km van het centrum van Mumbai. Het hotel beschikt over een zwembad, diverse fitness-voorzieningen en een eersteklas spa. Er is keuze uit maar liefst 11 verschillende restaurants. Uw fraaie kamer ligt in het Tower-gedeelte van het hotel.
Indien gewenst kunt u de reis verlengen met extra nachten in Delhi of naar het luxueuze kuurhotel Ananda in the Himalayas.
Verleng u verblijf in Delhi, zodat u op eigen gelegenheid de stad verder kunt verkennen.
Prijs extra nacht Delhi |
2018/2019 |
2-persoonskamer |
€ 240 |
Toeslag kamer alleengebruik |
€ 205 |
Het luxueuze kuurhotel “Ananda In The Himalayas” ligt op 1000 meter hoogte in de uitlopers van het Himalaya gebergte dichtbij Rishikesh, de yogastad van India. Het is een voormalig Maharadjapaleis dat is omgebouwd tot een kuuroord van het allerhoogste niveau op één de mooiste plekken ter wereld! Het resort is meerdere keren verkozen als beste spa-resort ter wereld. U wordt hier bovendien bijna letterlijk betoverd door de schoonheid van de bergen. De kuurprogramma’s zijn veelzijdig en worden op ieders persoonlijke behoefte afgestemd. Of dat nu gaat om ontstressen, ontgiften, gewichtverlies of anti-veroudering, elk programma wordt volledig persoonlijk op u afgestemd. In Ananda In The Himalayas krijgt u tevens adviezen over een gezonde leefstijl, over voeding en lichaamsbeweging. Eén van de specialiteiten van Ananda is een Ayurveda kuur bestaande uit een intake gesprek en diverse behandelingen. Yoga en meditatie worden gratis aangeboden aan de gasten, net als tientallen andere activiteiten en faciliteiten waaronder spa-behandelingen, sauna, stoom- en jacuzzi baden.
Reisprogramma:
Dag 1: Delhi – Dehradun – Narendra Nagar
Aankomst per Maharaja's Express in Delhi (volgens programma Gems of India). Transfer van het station naar de luchthaven voor de vlucht naar Dehradun. Na aankomst transfer naar Narendra Nagar voor een verblijf van 3 nachten in Ananda In The Himalayas met accommodatie in een ‘Palace View’-kamer.
Dag 2 en 3: Ananada In The Himalayas
Tijdens uw verblijf zijn er naast de programma’s in het luxe resort, ook mogelijkheden voor wandeltochten in de omliggende bergen en excursies. Een bezoek aan Rishikesh aan de Ganges met zijn vele ashrams en yoga-centra is zeker de moeite waard. In de zestiger jaren bezochten de Beatles deze de stad om naar goeroe Maharishi Mahesh te luisteren. Rishikesh ligt niet ver van de bron van de Ganges en geldt als toegangspoort van de Himalayas. In de omgeving liggen diverse heilige Hindu-plaatsen die u kunt bezoeken.
Dag 4: Narendra Nagar – Dehradun - Delhi
‘s Middags transfer naar de luchthaven van Dehradun voor de vlucht naar Delhi. Privé-transfer naar het 5-sterren Westin Gurgaon Hotel nabij de luchthaven. U beschikt hier over een kamer tot aan uw vertrek ’s avonds laat naar de luchthaven voor de vlucht naar Amsterdam.
Reisgegevens
Prijzen per persoon: | 2018/2019 |
Arrangement (o.b.v. 2 persoonskamer) | op aanvraag |
Toeslag kamer alleengebruik | op aanvraag |
Inbegrepen in het arrangement:
Niet inbegrepen in het arrangement:
035–6955111
info@incento.nl